категорії: новина

Православне Братство ім. Богдана Хмельницького. Рейдери під захистом церкви

теґи: Кременець, Православне Братство ім. Богдана Хмельницького, отець Мазурчук

Прикриваючись християнськими цінностями і церквою отець Михайло Мазурчук, якого й досі звинувачують у розбещенні неповнолітньої умудрився створити так зване Православне Братство ім. Богдана Хмельницького, яке, прикриваючись християнськими цінностями і невеличкими гуманітарними подачками займається рейдерством і монополізацією влади. Останнім їх подвигом стало захоплення, хоча вони ссилаються на рішення Кременецької міської ради (про цю Раду у нас є матеріали в блозі і на сайті www.kremenec.at.ua ) земельного наділу поблизну памятника жертвам нацизму. Саме на місті поховання 30 000 євреїв отець Мазурчук і його товариство будують церкву і хату для отця, їм байдуже, що це євреї. Ось тут ви можете прочитати доволі цікаві коментарі братчиків Православного Братства ім. Богдана Хмельницького стосовно єврейського питання, антисемітизму і християнських цінностей. Чи можуть люди після таких слів прикриватися церквою?...Звичайно,що стався прикрий випадок (це про антисемітизм), але ви шановний kremenec вже занадто переймаєтеся жидівською проблемою. До равина звернутися? Та ні відразу до світового уряду. Може вам спецзавдання доручать – ще у Кременці підкинути капсулу із вірусом A/H1N1. Та й вірішиться проблем із клятими західняками. Тоді ви вже точно вислужитеся перед "богообраними". Що ж мало виявляється тим відприскам християнської моралі в школі ( введеної замість українського народознавства). Треба ще ввести Курс голокосту, замість Голодомору 1932-33 р.р. і тоді дітки чемно будуть носити квіти до пірамідальних обелісків із завищеними цифрами жидівських офяр, так як колись до дєдушкі Лєніна.

 

Декількацікавих цитат від Братства)))

... І землю під Храм дали депутати, яких до тваго відома, нагадаю тобі, обрав НАРОД УКРАЇНИУКРАЇНИ !!! (не єврейський і не російський)

А ось іще християни пишуть)))

... дивись,бо як тобі відписували справжні козаки-всі зберуться до купи,то тобі не здобрувати: будуть тобі і наркобарони, і диллери, і розписування за всіх. Правду пишуть ти- МОСКАЛЬ. який сам признався, що для народу нічого не зробив і не робитиме,а лише позорить Українську націю!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

І ще декілька погроз в стилі православного братства)))

...Те , що збираються будувати котеджі , тим паче СМІТНИКИ- ГАНЬБА !!! Так що "фільтруй базар"- бо за ньго рано чи пізно прийдеться тобі відповісти і не допоможе тобі твоє псевдо "ПАТРІОТ"!

А ось іще декілька цікавих "християнських" повідомлень

... з жидами всі такі толерантні
а про мільйони замордованих українців, які загинули від лапи Сталіна ніхто не згадує
фашизм _ це погано ?
брехня !!!!!!!!!!!!!!
саме комунізм зробив більше лиха для українця!

 

...хай краще дітки носять квіти жертвам голодомору ,а не евреям!!!

 

 ось посилання

http://www.kremenec.at.ua/news/kremenec_vikhovue_antisemitiv/2009-09-14-81

125

Коментарі у цьому блозі не менш цікаві)))

За усі "заслуги" отець Михайло Мазурчук немов Папа Римський прямо в церкві під час служби відзначає активних братчиків подяками і...